Rysunki na zamówienie

Kontakt: turdusmerula.89@gmail.com  & facebook priv: Turdusmerula Art

Zasady zamówień:


Zdjęcia na podstawie, których ma być wykonany rysunek muszą być bardzo (to ważne!) dobrej jakości i wyraźne - to wpływa na podobieństwo. Jeśli oczekujecie typowego portretu tj. sama twarz, najlepsze będą zdjęcia robione z bliskiej odległości, mam wtedy możliwość odwzorowania największej liczby szczegółów. Wiadomo, sytuacja jest inna jeżeli w grę wchodzi jakaś konkretna scena, co nie zmienia faktu, że ostrość zdjęcia musi być bardzo wysoka. 

DOBRA JAKOŚĆ - nie rozmazuje się przy przybliżeniu, robione aparatem fotograficznym (nie telefonem czy innym kalkulatorem). Od tego nie ma żadnych wyjątków. Kilka razy się zgodziłam i efekt nie był zadowalający.


Proszę wybierać zdjęcia, na których portretowani wyglądają korzystnie. Jeśli na zdjęciu widać tzw. drugi podbródek, to zostanie on narysowany, jeśli wcześniej nie było żadnych ustaleń o jego "usunięciu". To samo dotyczy grymasów na twarzy itp. Ponadto nie wysyłaj zdjęć przerobionych sztucznie w programach graficznych. Spłaszczonych, bez dokładnie widocznych zarysów nosa itd. 

Przykładowe zdjęcia:


Termin wykonania pracy jest zależny od tego ile jest zgłoszeń przed Tobą. Wszystko ustalam indywidualnie. Sam czas wykonania pracy to ok 1,5-2 tyg - jest to czas maksymalny, bo zamówienie może być i skończone w 3 dni (aczkolwiek z różnych przyczyn, jakie mogą wyniknąć staram się zostawić jakiś margines czasu). 

Nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę. :) Nie wykonują portretów na cito, jeśli przypomniałeś/przypomniałaś sobie, że mama czy mąż ma urodziny za 4 dni to nie jestem w stanie Ci pomóc. Pisz co najmniej  2-3  tyg przed okazją.

Jak przebiega cały proces?

 1. Wybieramy zdjęcie, ustalamy szczegóły.
 2. Wpłacasz albo całość kwoty, albo zaliczkę. Jest to dla mnie pewna forma zabezpieczenia, ponieważ zdarzały się sytuacje, w których zostałam oszukana! Aktualnie tylko przelewy.
 3. Po stworzeniu dostajesz skan/zdjęcie na maila w celu akceptacji lub wprowadzenia małych ewentualnych poprawek. 
 4. Wysyłam rysunek listem poleconym i priorytetowym. 

Zamawiając rysunek automatycznie wyrażasz zgodę, żeby został umieszczony na mojej stronie na facebooku i innych portalach, z których korzystam (np. Debuton, Deviantart, Shadowness, etc.). Oczywiście bez danych osobowych.

CENNIK -

Rozmiar A4 (21cmx 29 cm)
 • portret ołówkowy bez tła: 1 os. - 49 zł; 2 os. - 79 zł;
 • portret ołówkowy z pełnym tłem: 1 os. - 79 zł; 2 os. - 95 zł;
 • ołówkowy portret minimalistyczny (bez cieniowania twarzy, zaznaczone oczy, usta, nos, włosy):  1 os. - 39 zł; 2 os. 55 zł 
 • kredki bez tła: 1 os. - 60 zł; 2 os. - 85 zł
 • kredki z tłem: 1 os. -  90 zł; 2 os. - 120 zł

Rozmiar A3 ( (29 cmx 42 cm): Nie zawsze dostępny! Proszę pytać. 
 • typowy portret ołówkowy (bez tła): 1 os. - 100 zł; 2 os. -150 zł;
 • portret ołówkowy z pełnym tłem: 1 os. - 150 zł; 2 os. -180  zł;
 • portret minimalistyczny (bez cieniowania twarzy, zaznaczone oczy, usta, nos, włosy):  1 os. - 60 zł; 2 os.- 80 zł

W razie niezadowolenia - nic nie tracisz. Zwracam pieniądze na konto.

*** Wszystko inne - ustalamy indywidualnie w zależności od stopnia trudności i czasu jak pochłania rysunek.


WYSYŁKA - tylko listem poleconym priorytetowym - rejestrowany i szybki.  

W związku z podwyższą cen Poczty Polskiej cennik uległ małej zmianie: • Teczka -  9 zł 
 • Tuba - 15 zł

Rysunki A3 wysyłane są tylko w specjalnej tubie - 15 zł.


PRZYKŁADOWE ZAMÓWIENIA

 • tradycyjny portret bez tła
 • tradycyjny portret z tłem


  • minimalistyczny

  • kolor

  2 komentarze:

  1. Polecam wszystkim, którzy szukają niebanalnego pomysłu na prezent. Rysunek jest piękny, dokładnie odwzorowany i prezentuje się świetnie. Doskonały kontakt i szybka realizacja. Bardzo jestem zadowolona, że trafiłam do tej Artystki, bo to z pewnością artystka przez duże A. Na dodatek wydaje się być miłą i skromną osobą. Taką sztukę, tworzoną przez taką artystkę koniecznie trzeba wspierać! Jeszcze raz gorąco polecam. / zadowolona klientka

   OdpowiedzUsuń
  2. Polecam z czystym sumieniem!! Rysunek zamòwiłam jako prezent dla bliskiej mi osoby. Wykonanie bardzo profesjonalne bez pominięcia żadnego, nawet najmniejszego szczegółu. Po rysunku widać ogrom pracy i serca włożonego przez Artystkę. Bardzo podobało mi się indywidualne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt i chęć dopracowania szczegòw wedle mojego życzenia. Bardzo szybka wysyłka co jest ogromnym plusem. Na pewno w przyszłości kolejny raz skorzystam z tej ofery ;)/ Kasia

   OdpowiedzUsuń